Підписатися на RSS

/Files/images/DSCN3574.JPG Педіатричне відділення є структурним підрозділом КНП “Новоукраїнська ЦРЛ” Новоукраїнської районної ради,де надається невідкладна та планова допомога хворим педіатричного профілю, які потребують стаціонарного лікування.

Принцип роботи відділення: партнерські взаємовідносини лікаря, медичного персоналу і пацієнта, їх взаємна повага та довіра. За рік у відділенні лікується близько 1500 наших маленьких пацієнтів.

Розташоване дитяче відділення на 2 поверсі терапевтичного корпусу. Відділення розраховане на 20 ліжок, які обслуговують -зав відділенням старша медична сестра,медичні сестри,маніпуляційна сестра, сестра-господиня, буфетниця, молодші медичні сестри. До складу дитячого відділення входять 9 палат для цілодобового перебування хворих,маніпуляційний кабінет,медсестринський пост,буфетна-їдальня, туалетні кімнати,кімната гігієни,кімната харчування, для розваг дітей обладнана гральна кімната./Files/images/DSCN3572.JPG

В відділенні передбачені необхідні умови для проведення профілактичних діагностичних, лікувальних та реабілітаційних заходів для дітей. Створені умови для перебування матерів і дітей від 0 до 18 років. Необхідний обєм діагностичних процедур дають можливість встановити діагноз і призначити відповідне лікування. Лікування дітей проводиться висококваліфікованими лікарями та медичними сестрами з достатнім досвідом.

В лікуванні дітей використовуємо:
1. Фізіотерапевтичні процедури.
2. Масажі.
3. Лікувальна фізкультура.

Все в комплексі допомогає якомога швидше одужати нашим діткам.

Кiлькiсть переглядiв: 835