Підписатися на RSS

Терапевтичне відділення розташовано в типовому приміщенні стаціонару, /Files/photogallery/КВМ2.jpg на третьому і четвертому поверхах. Відділення розраховано на 60 ліжок (40 — терапевтичних, 20 - неврологічних), укомплектовано лікарями, медичними сестрами та молодшим медичним персоналом.

/Files/images/DSCN3270copy3.jpg Завідуюча терапевтичним відділенням - лікар терапевт вищої категорії (квітень 2019р) — Красіонова В. М, лікар ординатор (терапевт спеціаліст) — Будна Е.О,

лікар невропатолог ( І категорії, березень 2019р) — Шелевер В.А,

сестра медична старша (ІІ категорія 2016р) - Урсул А.Ю,

середнього медперсоналу — 11чоловік, молодшого медперсоналу — 12чоловік.

У відділенні розміщено 18 палат, з них 8 палат-5-ти ліжкових, 4 палати -4-ри ліжкових, 2 палати -2- ліжкових, та три - для інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни. У терапевтичному відділенні стаціонару знаходиться кабінет завідуючої відділення, ординаторська, кабінет старшої медичної сестри./Files/photogallery/DSCN3261copy.jpg Функціонують два маніпуляційних кабінети , які оснащенні всім необхідним для роботи:
- шафами для зберігання предметів медичного призначення;
-холодильниками для зберігання препаратів які потребують температурного режиму;
- шафами для зберігання дезінфектантів і ємкостей для їх розведення;
- бактерицидними опромінювачами:
- ємностями для дезінфекції предметів медичного призначення одноразового використання, які підлягають утилізації (шприци, системи для вливання інфузійних розчинів):
- наборами надання допомоги при невідкладних станах,

Двома процедурними кімнатами, де проводять підготовку пацієнтів до діагностичних обстежень.
Для харчування хворих є дві їдальні, для відпочинку пацієнтів є хол із м'якими меблями, душові кімнати для пацієнтів, чоловічий та жіночий туалети, туалет персоналу.

Робочий день починається о 7:30 годині з прийому чергування у чергової медсестри. Приймають інформацію про кількість хворих у відділенні, кількість інвалідів і учасників Великої Вітчизняної війни, знайомляться зі станом хворих, санітарним та протипожежним станом відділення, дезрежимом. Особливу увагу приділяють проведенням забору аналізів для лабораторних досліджень і слідкую, щоб вчасно вони були доставлені в лабораторію.

У відділенні обстежуються та лікуються хворі з міста та району з терапевтичними, неврологічними та кардіологічними захворюваннями ,такими як : бронхіт, пневмонія, ішемічна хвороба серця, інсульт, інфаркт , ЧМТ , радикуліт , виразкова хвороба шлунку, цироз печінки , цукровий діабет та інші.

За рік терапевтичне відділення приймає та лікує більше 2000 чоловік.

Кiлькiсть переглядiв: 308

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.